Vonkajšie žalúzie - Prešov

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňuje regulovať prirodzené osvetlenie, zachytáva priame slnečné lúče čím znižuje vnútornú teplotu miestnosti a chráni pred ich škodlivými účinkami. Používajú sa k zatieneniu okien rodinných domov, administratívnych, či komerčných budov. 

Vonkajšie žalúzie môžu mať vedenie na lanku, alebo vedenie vo vodiacich lištách. V prípade vodiacich líšt majú žalúzie väčšiu odolnosť v silnom vetre a menšiu hlučnosť ako keď majú žalúzie vedenie na lanku. Môžete si vybrať z 19 farieb lamiel a pri zákazke na väčšiu plochu ako 70m2 ponúkame ľubovolnú farbu lamiel. Vodiace profily môžete mať v eloxe, alebo ľubovolnej farbe zo vzorkovníka RAL. Ovládanie žalúzií je možné pomocou elektromotoru, alebo manuálne pomocou kľuky. V prípade požiadavky na väčší komfort je možné žalúzie napojiť na automatiky reagujúce na slnko a vietor. 

V prípade záujmu o exteriérové žalúzie, si prezrite našu ponuku na webe, alebo navštívte našu predajňu v Prešove na Východnej ulici, kde vám ochotný personál s profesionálnym prístupom zodpovie všetky vaše otázky, poradí v správnom výbere, či v prípade záujmu vyhotoví cenovú ponuku na mieru. 

Žalúzie prešov
Vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie

Výhody vonkajších žalúzií

– Veľmi účinný spôsob tienenia
– Dizajnový prvok dotvárajúci vzhľad exteriéru
– Tepelná ochrana vášho objektu. Slnečné lúče sú zachytené ešte predtým  ako preniknú do miestnosti a tým sa zabraňuje prehrievaniu miestnosti.
– Regulácia svetla podľa vášho uváženia
– Zlepšenie tepelno izolačných vlastností objektu