Exteriérové žalúzie - Cena a ponuka

Exteriérové žalúzie – Cena je závislá od konkrétneho výberu, veľkosti a konfigurácie. Preto cenu za exteriérové žalúzie vieme stanoviť až po výbere vhodných žalúzií pre vás, konkrétnej veľkosti a spôsobe ovládania. Vhodným riešením je návšteva našej predajne, kde vás obslúži náš vyškolený personál a odpovie na všetky vaše otázky. Neváhajte nás osloviť, či navštíviť v našich predajniach v Prešove a Košiciach. Kontakty na naše predajne žalúzie, dvere a podlahy nájdete tu, alebo sa informujte telefonicky na   +421 907 085 086

V ponuke máme rôzne typy žalúzií a rôzne spôsoby ovládania. Typy žalúzií a ich popis si môžete prezrieť nižšie. Žalúzie je možné ovládať za pomoci kľuky, alebo elektromotora. Je tu aj možnosť dosiahnutia vyššieho komfortu napojením žalúzií na automatiky reagujúce na slnko a vietor

Ponuka - vonkajšie, exteriérové žalúzie

Žalúzie S-90

S90
S-90

Vonkajšie žalúzie S-90 s vedením vo vodiacich lištách je možné plynule regulovať a dokáže zatieniť až 85% žiarenia. Lamela v tvare S o šírke 90 mm so zavalcovaným tesnením zaručuje bezhlučný chod žalúzie. Má naviac schopnosť výrazne zatemniť interiér. Ide o najpevnejší typ žalúzií.

Žalúzie Z-90

Z90
Z-90

Vonkajšie žalúzie Z-90 s vedením vo vodiacich lištách je možné plynule regulovať a dokáže zatieniť až 85% slnečného žiarenia. Lamela v tvare Z o šírke 90 mm so zavalcovaným tesnením zaručuje bezhlučný chod žalúzie a má naviac schopnosť zatemniť interiér takmer ako rolety.

Žalúzie Z-70

Z70
Z-70

Vonkajšie žalúzie Z-70 s vedením vo vodiacich lištách dokážu zatieniť až 85% žiarenia. Lamela v tvare Z so šírkou 70 mm zaručuje bezhlučný chod a zatemní interiér takmer ako rolety. Ovládanie žalúzie pomocou kľuky, alebo elektromotora. Vyšší komfort dosiahnete napojením na automatiky reagujúce na slnko a vietor. 

Žalúzie C-80

C80
C-80

Vonkajšie žalúzie C-80 s vedením vo vodiacich lištách a s lamelou v tvare C (so šírkou 80 mm)sú elegantným a vysoko funkčným prvkom tieniacej techniky, ktorý dokáže odtieniť až 85% slnečného žiarenia. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Vyšší komfort je možné dosiahnuť napojením na automatiky reagujúce na slnko a vietor.

Žalúzie C-65

C65
C-65

Vonkajšie žalúzie C-65 s vedením vo vodiacich lištách a s lamelou v tvare C (so šírkou 65 mm) sú elegantným a vysoko funkčným prvkom tieniacej techniky, ktorý dokáže odtieniť až 85% žiarenia. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Vyšší komfort je možné dosiahnuť napojením na automatiky reagujúce na slnko a vietor. 

Žalúzie C-80S

C80
C-80S

Vonkajšie žalúzie C-80S s vedením na lanku pôsobia na fasáde vzdušnejším dojmom v porovnaní so žalúziami s vedením vo vodiacich lištách. Pevné nerezové vodiace lanko potiahnuté plastom zaručuje bezpečný a plne funkčný chod žalúzií. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Vyšší komfort je možné dosiahnuť napojením na automatiky reagujúce na slnko a vietor.

Žalúzie F-80

F80
F-80

Vonkajšie žalúzie F-80 s plochou lamelou sú ako vysoko funkčným, tak aj estetickým prvkom, ktorý dolaďuje vzhľad fasád budov a súčasne chráni interiér pred slnkom. Vďaka plochému tvaru lamiel zaberie vytiahnutý zväzok lamiel podstatne menší priestor a tým menej zasahuje do okna v porovnaní s vonkajšími žalúziami s lamelou so spevnenými okrajmi.
Pevné nerezové vodiace lanko potiahnuté plastom zaručuje bezpečný a plne funkčný chod žalúzií.

Žalúzie E-50M

E50
E-50M

Vonkajšie žalúzie E-50M s plochou lamelou sú ako vysoko funkčným, tak aj estetickým prvkom, ktorý dolaďuje vzhľad fasád budov a súčasne chráni interiér pred slnkom.
Vďaka plochému tvaru lamiel zaberie vytiahnutý zväzok lamiel podstatne menší priestor a tým menej zasahuje do okna v porovnaní s vonkajšími žalúziami s lamelou so spevnenými okrajmi. Pevné nerezové vodiace lanko potiahnuté plastom o priemere 2mm zaručuje bezpečný a plne funkčný chod žalúzií.

Žalúzie E-50K

E50K
E-50K

Vonkajšie žalúzie E-50K s plochou lamelou sú funkčným a estetickým prvkom, ktorý chráni váš interiér pred slnkom. Vďaka plochému tvaru lamiel zaberie vytiahnutý zväzok lamiel menší priestor a tým menej zasahuje do okna v porovnaní s vonkajšími žalúziami s lamelou so spevnenými okrajmi.
Oceľové vodiace lanko potiahnuté plastom o priemere 2mm zaručuje bezpečný a funkčný chod žalúzií. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo šnúry.

Aké výhody majú vonkajšie žalúzie, alebo exteriérové žalúzie? Viac tu – Vonkajšie žalúzie